B&C ; 18TBX100 8 Ohm Image
B&C ; 18TBX100 8 Ohm Image 2
B&C ; 18TBX100 8 Ohm Image
B&C ; 18TBX100 8 Ohm Image 2
B&C ; 18TBX100 8 Ohm
Descripción
B&C; 18TBX100 8 Ohm, Altavoz de graves de 18", Potencia admisible: 1200 W AES, 2400 W peak, Sensibilidad: 97dB 1W/1m, Respuesta en frecuencia: 35 - 1500 Hz, Impedancia: 8 Ohm, Peso: 13,0 kg
Yellowtec MiKA Yellow Spacer - 1 piece Image
Yellowtec MiKA Yellow Spacer - 1 piece
Cameo Flat Pro 18 G2 Image
Cameo Flat Pro 18 G2
Entrega gratuita
the t.bone IEM 100 - 863 Mhz Image
the t.bone IEM 100 - 863 Mhz
Entrega gratuita
Focal-JMlab Trio11 Be Red Burr Ash Image
Focal-JMlab Trio11 Be Red Burr Ash
Stairville Octagon Theater Starter Bundle Negro Image
Stairville Octagon Theater Starter Bundle Negro
Global Truss 5020 Spacer 170 mm Female Image
Global Truss 5020 Spacer 170 mm Female