Artecta Eldoled ECOdrive DC 45 W Constantstroom RGB(W) LED-driver/controller - ECO045D1 Image
Artecta Eldoled ECOdrive DC 45 W Constantstroom RGB(W) LED-driver/controller - ECO045D1
Beschrijving
De Artecta Eldoled ECOdrive DC - 45 W is een krachtige LED-driver en controller voor RGB(W) LED-strips, met een vermogensbereik van 0-45 W en eenvoudig instelbaar via het display.
DAP Frigga actief speaker-zuilsysteem, zwart Image
DAP Frigga actief speaker-zuilsysteem, zwart
Gratis levering
bax-shop.nl
Sennheiser XSW IEM EK - C (662 - 686 MHz) bodypack voor XSW IEM Image
Sennheiser XSW IEM EK - C (662 - 686 MHz) bodypack voor XSW IEM
Gratis levering
bax-shop.nl
HK Audio Premium PR:O 110 XD2 actieve luidspreker Image
HK Audio Premium PR:O 110 XD2 actieve luidspreker
Fluid Audio C50BT 5 inch actieve studiomonitorset Image
Fluid Audio C50BT 5 inch actieve studiomonitorset