Samsung Viewfinity S6 S24d600eau 24” Skærm Image
Samsung Viewfinity S6 S24d600eau 24” Skærm
Beskrivelse
Samsung ViewFinity S6 S24D600EAU 24” skærm Samsung ViewFinity S6 S24D600EAU er en 24” skærm, der kombinerer imponerende billedkvalitet med praktiske funktioner til både arbejde og underholdning. Med en opløsning på 2560x1440 (QHD) får du skarpe og detaljerede billeder, ideelt til multitasking og kreativt arbejde. Skærmen har en ergonomisk designet fod med justerbar højde, tilt og pivot for optimal komfort, mens IPS-panelet sikrer brede betragtningsvinkler og levende farver. Den integrerede Eye Saver Mode reducerer blåt lys og beskytter dine øjne under lange sessions. Specifikationer: Produkttype: LED-baggrundsbelyst LCD-skærm - 24” Farve: Sort Energiklasse: Klasse E Energiforbrug om året: 25 kWt Egenskaber: USB 3.0 hub Paneltype: IPS Formatforhold: 16:9 Standard opløsning: QHD 2560 x 1440 ved 100 Hz Lysstyrke: 350 cd/m² Kontrastforhold: 1000:1 HDR-kapabel: HDR10 Responstid: 5 ms Farve support: 1,07 milliarder farver Farvespektrum: 99% sRGB Input-stik: HDMI, DisplayPort Justeringer til display-position: Højde, pivot (rotering), drejbar, tilt Spænding: AC 100-240 V Størrelse (B x D x H) - med stander: 54,07 cm x 22 cm x 53,59 cm Vægt: 5,4 kg Overensstemmelsesstandarder: TCO Certified Edge, HDCP 2.2, TUV Rheinland Intelligent Eye Care Certification
Philips Brilliance 241p4q 24.0" 1920 X 1080 Sort Okay Image
Philips Brilliance 241p4q 24.0" 1920 X 1080 Sort Okay
greenmind.dk
Samsung Essential S3 S27d304gau 27" Skærm Image
Samsung Essential S3 S27d304gau 27" Skærm
lomax.dk
3M Pf21.3 Privacy Filter 21″ Image
3M Pf21.3 Privacy Filter 21″
lomax.dk
Cepter Ultra X 27.0" 1920 X 1080 Sort Som Ny Image
Cepter Ultra X 27.0" 1920 X 1080 Sort Som Ny
greenmind.dk
Samsung Veiwfinity S6 S61b 27" Qhd Led-Skærm Image
Samsung Veiwfinity S6 S61b 27" Qhd Led-Skærm
Samsung Viewfinity S6 S34c652uau 34” Kurvet Skærm Image
Samsung Viewfinity S6 S34c652uau 34” Kurvet Skærm
Samsung Viewfinity S27d804e 27inch, Skærm Image
Samsung Viewfinity S27d804e 27inch, Skærm
HP Prostudio 4 Aio G1i 23.8" Monitor Image
HP Prostudio 4 Aio G1i 23.8" Monitor