Artecta Eldoled ECOdrive DC 30 W Constantstroom RGB(W) LED-driver/controller - ECO030D1 Image
Artecta Eldoled ECOdrive DC 30 W Constantstroom RGB(W) LED-driver/controller - ECO030D1
Beschrijving
De Artecta Eldoled ECOdrive DC - 30 W is een kosteneffectieve RGB(W) LED-driver met een vermogensbereik van 0-30 W en een instelbare uitgangsstroom van 200-1050 mA.
Electro-Voice muurbeugel voor EKX-12(P) speaker Image
Electro-Voice muurbeugel voor EKX-12(P) speaker
Gratis levering
bax-shop.nl
LD Systems Contractor CFL 52 100 V 5.25 inch frameloze 2-weg wandluidspreker 100 V Image
LD Systems Contractor CFL 52 100 V 5.25 inch frameloze 2-weg wandluidspreker 100 V