Celestion CDX14-3035 Compressiedriver voor luidspreker, 8 Ohm Image
Celestion CDX14-3035 Compressiedriver voor luidspreker, 8 Ohm
Beschrijving
Celestion CDX14-3035 1.4" titanium compressiedriver, 240W RMS, 8 Ohm.
Gratis levering
aliexpress.com
szwiyxe Artnet Naar Dmx Controller, Dmx Ethernet Verlichtingscontroller, Professionele Artnet Dmx Interface , 3 Pin Output, Aluminium Behuizing Blauw Image
szwiyxe Artnet Naar Dmx Controller, Dmx Ethernet Verlichtingscontroller, Professionele Artnet Dmx Interface , 3 Pin Output, Aluminium Behuizing Blauw